Hakkımızda

PVA Teknoloji,

2006 yılında Prova Bilişim Teknolojileri adıya Ankara'da kurulan PVA Teknoloji 2022 yılında büyüme ve gelişmenin verdiği güç ile adını PVA Teknoloji olarak değiştirmekle kalmamış ve genişleyen ekibi ve portföyündeki yeni ürünlerle hizmetine devam etmektedir.

Sektörlerin içerisinde olan tecrübeli kadrosu ile kalite ve güveni ilke edinip, yayıncılık sektöründe gelişen teknolojik ihtiyaçlara profesyonel hizmet anlayışıyla cevap vermeye devam etmektedir.

 PVA Teknoloji, güçlü finans yapısı ve geçmiş tecrübeleri ile anahtar teslimi projelerin sorunsuz ve zamanında teslimini sağlamaktadır. Konusunda tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla, müşteri odaklı çalışan, sürdürülebilir bir başarıyla pazar payını artırarak geleceğin teknoloji projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir. PVA Teknoloji, sağladığı hizmetlerin rekabet avantajı oluşturan ve iş hayatında verimliliği arttıran çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerini her zaman bir adım öne taşımaktadır. Konusunda lider yurtdışı ve yurtiçi üretici çözüm ortaklarıyla birlikte kurumlara geniş ürün portföyü ile hizmet sağlamaktadır.

Yurtiçinde ve Yurtdışında çalışmlarına devam eden PVA Teknoloji hizmet kalitesi, ürün kalitesi ve geçmişe dayanan tecrübeleri ile yazılım, donanım, ses ve görüntü teknolojileri alanında lider firma olmaya devam etmektedir.

 

Misyonumuz;

 

Bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelere katkıda bulunmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarına, üniversitelere ve sanayi sektörüne mevcut alt yapımız ile hizmet vermek.

Vizyonumuz;

Teknoloji üretmeye devam ederek; pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.